KONST / Litografier / Färglitografi 8067255
nr 806 7255
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Färglitografi, Gustav Rudberg (1915-2001), skuta, PT, signerad, motivets mått: 43x48
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 4 februari 2013
kl 19:04:56
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
400 kr